MAPİ Madencilik - 2022

 

Alman menşeli firmamız Düsterloh Fluidtechnik GmbH 100 yılı aşkın süredir radyal, eksenel ve dişli tekerlekli hidrolik ve pnömatik motorların üreticisidir. Hassas tahrikler, minimum dönme hızlarında bile tam senkronizasyonu garanti eder. Firmamız; özel gereksinimler, güç ünitesi mühendisliği için özel çözümler ve sıkı teslimat programları için tek durak noktasıdır.

Hidrolik Motorlar

 

Düsterloh hidrolik motorları on yıllardır endüstride başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. İyi tasarlanmış tasarımları ve sağlamlıkları, zorlu çalışma koşullarında bile en yüksek güvenilirliği garanti eder. Aşağı akış frenleri ve dişlileri ile bağlantılı olarak, çok çeşitli varyantlarda tahrik çözümleri mevcuttur. Düsterloh hidro motorlarının dönme hızı ve kapasitesi hızlı, hassas ve sonsuz ayarlarda ayarlanabilir, bu da motorları büyük ölçüde değişen kapasite gereksinimlerine sahip makinelerdeki görevleri düzenlemek için özellikle uygun hale getirir.

Pnömatik Motorlar

Düsterloh pnömatik motorları sürekli ve nemli bir atmosfer ve aşırı iklim koşulları gibi zorlu çalışma ortamları için tasarlanmıştır.Motorlar hava, azot veya diğer gazlar kullanılarak çalıştırılabilir. Standart olarak, koruyucu süzgeç contaları, diferansiyel basınçlı yağlayıcılar ve ayarlanabilir devir sınırlayıcıları ile donatılmıştır. Yağlanmamış hava ile çalışmak için özel versiyonlar mevcuttur. Uzun egzoz gazı yönlendirmesi ile iyi ses emilimi garanti edilir, ilave aşağı akış ses emicileri de teslim edilebilir. Sertleştirilmiş ve öğütülmüş rotorlar uzun bir servis ömrü sağlar.

 

Pnömatik Yolvericiler

 

Düsterloh pnömatik yolvericiler dizel motorları ve türbinleri çalıştırmak için kullanılır. Esas olarak dişli bir tekerlek motoru, redüksiyon dişlisine sahip tek yollu bir pinyon ve bir valf kombinasyonundan oluşurlar. Dişli çark motoru patlarken en büyük torkunu geliştirdiğinden, özellikle dizel motorları çalıştırmak için uygundur. Düsterloh pnömatik yolvericiler hava veya gaz kullanılarak çalıştırılabilir. Elektrik enerjisi sistemlerinden bağımsız, bakım gerektirmeyen ve patlamaya karşı güvenlidirler. Güvenilir çalışma davranışları, aşırı çevre koşullarında bile dizel motorun güvenli bir şekilde çalıştırılmasını garanti eder; yani tropik bölgelerde, Kuzey Kutup Dairesi'nde, çöllerde veya kıyılardaki uygulamalar için bile kullanılabilirler.

TOP