MAPİ Madencilik - 2022

Xore, Skellefteå merkezli gerçek bir İsveç mühendislik teknolojisi şirketidir ve madencilik endüstrisine yönelik dünyanın önde gelen analizör ve ilgili hizmet tedarikçilerinden biridir. Xore, çamur ve sıvıların akış analizi için ekipmana yatırım yapılırken ilk tercihtir. Analizörlerimiz sağlamlık, aşırı hassasiyet, mükemmel kalite ve en iyi performans ile bilinir. Dünyanın önde gelen madenleri referanslarımız arasındadır.

Boxray 24

Birçok yoğunlaştırıcı tesis için. On-stream analizörü Boxray 24, 24 ölçüm hücresiyle donatılmış bir karuselden oluşur. Bu, tek bir analizörün birden fazla numune akışını ve cevherden konsantreye ve artıklara kadar proses adımlarını izlemesini sağlar. Her akışın kendi döngüsü ve ölçüm hücresi olduğundan, numunelerin diğer akışlar tarafından kontamine olması ve bu da analiz sonuçlarını bozma riski yoktur.

Her bir numune alma tankı ve ölçüm hücresi, sıradaki hücreler ölçülür ve analiz edilirken otomatik olarak boşaltılır ve temizlenir. Modern röntgen dedektörleri, son derece hassas ölçümler ve çok kısa numune döngüleri sağlar. Boxray 24 son derece verimli çalışır, cevherdeki değişiklikleri hızlı bir şekilde ele alır ve büyük yoğunlaştırıcı tesisler için idealdir.

Boxray Compact

Çoğu yoğunlaştırıcı tesis için. Boxray Compact onstream analizörü, yana doğru hareket eden bir kızak üzerine monte edilmiş üç ölçüm hücresine sahiptir. Numune akışları için iki hücre kullanılır ve üçüncüsü bir referans numune için uyarlanır. Boxray Compact, iki ölçüm hücresinin her birine sekiz akış olmak üzere 16 adede kadar numune akışına izin veren bir multipleks sistemle donatılmıştır. Referans numune, yapılandırılabilir bir aralıkta analiz edilir.

Analizör, iki ölçüm hücresi arasında otomatik olarak geçiş yapar. Bir hücre aktif olduğunda, diğeri temizlenir ve ardından örneklenecek ve analiz edilecek bir sonraki akımla doldurulur. Tüm örnekleme döngüsü, sürekli, hızlı ve etkili çalışacak şekilde optimize edilmiştir.

Boxray Flowstand

İkincil numune alma tanklarımız Boxray Flowstand tam otomatiktir ve hem Boxray 24 hem de Boxray Compact ile birlikte kullanılır . Taranan ve analiz cihazına akan akışlara ek olarak, günlük kompozit numuneler toplanır. Bu kompozit numuneler, numunelerden suyun tahliye edildiği delikli tabanlı özel kaplara (saksılara) akar, bu da laboratuvar personeli için çalışmayı hızlı ve etkili hale getirir.

Tüm Flowstand'lar, kullanılacak analizöre uyarlanır. Boxray 24 standında, toplamda 24 tank anlamına gelen iki adet 12 numune tankı seti bulunur. Boxray Compact standında, toplam 16 numune akışı için sekiz çoğullama tankına sahip iki set bulunur. Tüm Flowstand'lar, daha iyi bir çalışma ortamı için entegre aydınlatma ile donatılmıştır.

KATALOG

XORE firması ürün kataloğunu aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

TOP